Apie projektą - "Trečioji karta"

"Atradau LT" projektas yra ilgus metus kuriamos patirties rezultatas. Tai prasidėjo 1995 metais, kai pradėjome teikti informacijos paslaugas telefonu, o 2009 metais perkelėme savo skambučių centro veiklą ir į internetą.


Tačiau 2015 metais pasikeitė viskas. Interneto plėtra įgavo nesustabdomą pagreitį, o reklama Google ir Facebook platformose tapo pagrindiniu verslų sklaidos kanalu. Todėl susidomėjimas tradiciniais įmonių katalogais mažėjo ir noras reklamuotis juose blėso.


Mes visada buvome tiltas tarp verslo, kuris reklamavosi internete, ir žmonių, kurie ieško įvairių prekių bei paslaugų. Kadangi mūsų veiklos pajamos buvo glaudžiai susijusios su įmonėmis, kurios skelbė savo reklamas, tai privalėjome nuolat būti išradingais ir ieškoti naujų būdų pritraukti klientus.

Todėl 2015 metais nusprendėme pradėti kurti visiškai naują "Atradau LT" portalą. Mūsų pagrindinis tikslas buvo užtikrinti, kad visi, kurie apsilanko mūsų svetainėje, rastų informaciją, kuri jiems būtų naudinga ir reikalinga. Be to, siekėme užtikrinti, kad įmonės, kurios reklamuoja savo paslaugas mūsų platformoje, surastų tikrus ir susidomėjusius klientus.

Mūsų platformoje klientai turi galimybę ne tik susipažinti su įmonių pasiūlymais per įvairius vaizdo įrašus, bet ir tiesiogiai bendrauti su įmonėmis. Tai suteikia unikalų ryšį tarp paslaugų teikėjo ir vartotojo, leidžiantį greitai ir efektyviai perduoti informaciją bei suprasti, ar konkreti paslauga ar prekė atitinka kliento poreikius.

"Atradau LT" portalas yra ne tik informacijos šaltinis, bet ir veiksmingas jungiamasis elementas tarp verslo paslaugų teikėjų ir vartotojų. Mes stengiamės kurti patrauklią ir funkcionalią erdvę, kurioje kiekvienas galėtų lengvai rasti tai, ko ieško, ir kurioje įmonės galėtų pasiekti savo tikslinę auditoriją. Tai yra mūsų įsipareigojimas skatinti sąveiką ir plėtoti verslą, kuris būtų naudingas visuomenei.


2016 metais, prisijungėme prie BNI klubo, kur labai daug dėmesio skyrėme 30 sekundžių verslo prisistatymui. Mūsų tikslas buvo išmokti kurti  trumpus bei įtaigius prisistatymus, kurie vėliau galėtų būti panaudoti video gamyboje. Mes tvirtai tikėjome, kad žmogui "geriau vieną kartą pamatyti, nei daug kartų išgirsti".

Nuo 2016 iki 2020 metų mes apklausėme daugiau nei 2000 įmonių. Remiantis jų atsiliepimais, šiandieną sukūrėme visiškai naują Atradau LT dizainą, kuris atsižvelgia į žmonių naršymo patirtį internete. Tai buvo mūsų būdas užtikrinti, kad mūsų svetainė būtų patogi, naudinga ir patraukli tiek verslo atstovams, tiek vartotojams."


Atradau LT - jūsų nuoširdus partneris įmonės sėkmės kelyje. Mūsų platforma yra ne tik informacijos skleidimo erdvė, bet ir efektyvus įrankis, leidžiantis jums pritraukti potencialius klientus bei plėsti savo verslą.

Leiskite pristatyti mūsų paslaugas:

Nemokamas planas: Puikus pasirinkimas tiems, kurie nori pradėti savo reklamos kelionę neinvestuodami didelės sumos. Tai puiki galimybė susipažinti su mūsų platformos galimybėmis ir pirmą kartą išbandyti verslo sklaidos tinklą be jokių finansinių įsipareigojimų.

Mokamas planas: Įsigiję mokamą planą, jūs gausite daugiau galimybių pritraukti dėmesį. Skelbsite išsamesnę informaciją įtraukiant aktyvias nuorodas į savo svetainę ar elektroninę parduotuvę ir tokiu būdu pasieksite platesnę auditoriją. Tai puikus sprendimas tiems, kurie nori efektyviai reklamuoti savo produktus ar paslaugas ir atrasti naujus klientus.

Premium planas: Siekiant maksimalaus rezultato, siūlome įsigyti mūsų premium planą. Tai yra kelias į viršų - galėsite ne tik skelbti vaizdo įrašus, nuotraukas, bet ir išsiskirti tarp konkurentų. Mūsų profesionali komanda jums padės sukurti kūrybinius ir įspūdingus reklaminius įrašus, filmuos gyvus produktų pristatymus, už jus vykdys reklamos procesą bei pritrauks žiūrovų dėmesį prie jūsų veiklos.

Mes suprantame, kad kiekvienas verslas yra unikalus, todėl siūlome individualų požiūrį ir paslaugas, pritaikytas jūsų poreikiams. Jei norite sužinoti daugiau apie tai, kaip mes galime padėti jūsų verslui, arba turite klausimų, nedvejokite susisiekti su mumis. Mes esame čia, kad jums padėtume pasiekti savo tikslus ir išsiskirti tarp konkurentų.

Ačiū, kad pasirinkote Atradau LT - kartu mes galime pasiekti daugiau!