Filmavimas ir video kūrimas

Jeigu jums reikia puikaus vaizdo įrašo, "AMBIsolutions" video studijos komanda yra itin geras pasirinkimas. Jie gali pasigirti sukūrę per 937 įspūdingus vaizdo įrašus skirtingoms Lietuvos ir užsienio įmonėms.
Su jų pagalba galite turėti vaizdo įrašą, kuris paryškina jūsų įmonės svarbiausius privalumus. Šis vaizdo įrašas gali padėti jums įtikinti žiūrovus per 90 sekundžių, skatinant juos pirkti, skambinti arba rašyti užklausą.

O jei jums reikia greito atsakymo, tai klientai, pateikę užklausą, gali tikėtis atsakymo per vos 20 minučių. Tai yra labai naudinga. Be to, jums garantuojama, kad vaizdo įrašas bus paruoštas per penkias dienas, ir jis bus informatyvus bei įdomus, o tai yra svarbu, nes 68% žmonių žiūri "AMBI solutions" kurtus vaizdo įrašus iki galo.


O jei jums prireikia greitos filmavimo studijos įrengimo jūsų biure ir vaizdo turinio sukūrimo, "AMBI solutions" komanda gali tai padaryti per kelias valandas. Jie taip pat pasirūpins, kad jūsų vaizdo įrašas būtų publikuojamas YouTube kanale, net jei dar neturite savo. Jie teikia "nuo projekto iki realizacijos" paslaugas.
Tai yra išskirtinis sprendimas bet kuriam verslui, kuris siekia reklamuoti savo paslaugas konkurencingoje aplinkoje. Dabar vis svarbiau būti atsakingam už savo paslaugų kokybę ir naudoti vaizdo turinį, kad pritrauktumėte dėmesį. "AMBI solutions" komanda yra pasiruošusi filmuoti visoje Lietuvoje ir net užsienyje. Svarbiausia iš anksto suderinti detales ir tiksliai apibrėžti filmavimo etapus, įrangos naudojimą ir paslaugos kainą.


Pateikiame atliktų darbų pavyzdžius:

Saulės elektrinės verslui
Aliuminio profilio stoginės
Įtempiamų lubų montavimas
Aliuminio liejimas
Akmens gaminiai
NT Šiaurės Kipre
Saulės elektrinių įrengimas


Šiandien, internete būnant didelėms konkurencijos sąlygoms, vaizdo turinys tampa esminiu būdu išsiskirti. Ilgi tekstai, skirti paieškos sistemoms, dažnai nebetraukia dėmesio, todėl jums būtina turėti vaizdinių elementų turinį, kuris pristatytų jūsų kompaniją ar produktus įdomiu ir pritraukiančiu būdu.
Komanda iš "AMBI solutions" yra pasiruošusi vykti į bet kurį Lietuvos miestą ir net užsienį, kad užtikrintų jūsų projektui profesionalią filmavimo paslaugą. Jie taip pat gali padėti sukurti jūsų YouTube kanalą, jei dar neturite vieno. Visas procesas, nuo projekto pradžios iki galutinio rezultato, gali būti patikėtas šiai komandai.


Taigi, jei norite išsiskirti rinkoje ir pritraukti daugiau dėmesio savo verslui ar paslaugoms, apsvarstykite galimybę pasinaudoti "AMBI solutions" profesionaliais vaizdo įrašų kūrimo paslaugų ekspertais. Jų patirtis ir įgūdžiai užtikrins, kad jūsų video turinys būtų nepaprastai efektyvus ir pritrauktų potencialius klientus.


Video kūrimas Atradau LT klientams:

1.  Pasirinkusiems PREMIUM paslaugą video sukuriamas nemokamai.

2. Pasirinkusiems IŠKELTAS paslaugą video sukuriamas už 380€ + PVM.