Privatumo politika

Yra skirtingi būdai, kaip galite naudotis mūsų paslaugomis – ieškoti informacijos ir ja dalytis su kitais žmonėmis, kurti naują turinį ar skatinti savo paslaugų ir produktų pardavimus.

Norime, kad naudodamiesi mūsų paslaugomis žinotumėte, kokią informaciją renkame ir kodėl, kaip pasiekti ir naujinti informaciją ir būdus, kuriais galite išsaugoti savo privatumą.

 

Informacija, kurią mums pateikiate. Pavyzdžiui, norint naudotis paslaugomis, reikia prisiregistruoti gauti „Atradau.lt“ paskyrą. Kai užsiregistruosite, prašysime pateikti asmeninę informaciją:  vardą, pavardę, el. pašto adresą ir telefono numerį.

 

Kaip naudojame surinktą informaciją. Surinktos asmeninės informacijos viešai niekur nerodome, nenaudojame rinkodaros tikslais ir neparduodame tretiesiems asmenims. Išskyrus tuos atvejus, kai yra būtina susisiekti su Jumis. Taip pat šią informaciją naudojame siūlydami Jums pritaikytą turinį, pvz., pateikdami aktualius pasiūlymus ir skelbimus.

 

Taikymas. Privatumo politika taikoma apdoroti Jūsų prekių ar paslaugų užsakymus, išspręsti problemas susijusias su prekių pateikimu ar pristatymu, bet ji netaikoma paslaugoms, kurios turi atskirą privatumo politiką, neapimančią šios privatumo politikos.

Privatumo politika netaikoma kitų įmonių ar asmenų siūlomoms paslaugoms, įskaitant produktus ar paslaugas, kurios gali būti pateiktos paieškos rezultatuose. Privatumo politika netaikoma kitų įmonių informacijai tam, kad pateiktų ir siūlytų atitinkamus skelbimus ar pasiūlymus.

Pateikti
Parduok savo paslaugą ar prekę greitai
Pateik pasiūlymą Atradau.lt dabar!
Ar turi laiko?
Jūsų dėmesys ir palaikymas labai reikalingas
Skirdami 90 sekundžių Jūs aukojate
0,05 € gyvūnams gyvenantiems
globos namuose.
Jums nekainuoja nei cento.
Paspaudus "Mano parama" būsite nukreipti į paramos puslapį Atradau.lt svetainėje.
Pinigai mokami iš Atradau.lt sąskaitos.