Elnio verslo centras, UAB

Duomenų atnaujinimas

Jeigu pageidaujate atnaujinti informaciją, įrašykite ją laukeliuose
Įveskite paveikslėlyje matomus simbolius.
Tarp didžiųjų ir mažųjų raidžių nėra skirtumo.
Elnio verslo centras

Vilniaus g. 72, Šiauliai, Šiaulių m. sav., LT-76261, Lietuva

T: 8 (41) 502404
El. paštas tl.cve@ofni
Faksas 8 (41) 502403
Įm.kodas 302473026
Vadovas Egidijus Varneckas
Darbo laikas I-V: 8.00-16.30; pietų pertrauka 12.00-12.30

Aprašymas

Esame įsikūrę patogioje vietoje, prestižinėje Šiaulių miesto dalyje, Vilniaus gatvėje - visai šalia Prūdelio ir Talkšos ežero. Tai itin patogi strategine prasme vieta, kurią lengva pasiekti įvairių rūšių transportu, šalia įsikūrę įvairių įmonių ir organizacijų atstovybės, filialai. Greitas susisiekimas su miesto centru (pėsčiomis 10 minučių). Klientų ir lankytojų patogumui galimas automobilių parkavimas palei verslo centrą bei uždarame kieme.
Siūlome nuomotis biuro patalpas. Nuomos sąlygos itin lanksčios ir palankios klientams. Nuomos kaina priklauso nuo pasirinkto nuomoti ploto dydžio bei laikotarpio. Galimybė nuomoti sandėliavimo patalpas verslo centro kieme. Pastatas yra saugomas, visišką saugumą užtikrina moderni apsaugos aparatūra, bei saugos tarnybos darbuotojai.
Mes konsultuojame komercinės bei kitos teisės, finansų ir verslo klausimais. Mes padedame mūsų klientams, teikdami konsultacijas mokesčių planavimo ir įmonių tipo pasirinkimo, steigimo bei aptarnavimo klausimais. Mūsų filosofija paprasta: mes norime, kad mūsų klientų veikla būtų sėkminga. Mūsų tikslas - pasiūlyti praktinius spendimus, o ne bendro pobūdžio ar neatsakingus patarimus, padėti klientams vystyti savo verslą, taupyti lėšas ir pasiekti didesnės investuoto kapitalo grąžos, užtikrinant išlaidų efektyvumą. Daugelis mūsų klientų yra verslų savininkai ir kartu vadybininkai. Tokiais atvejais mes pageidaujame bendrauti tiesiogiai su tais asmenimis, kurie kontroliuoja verslą. Mes suprantame verslininkų mąstyseną, nes bendraujame su jais kasdien. Mes galime jiems padėti konstruktyviomis idėjomis ir būti vedliais per reglamentų ir biurokratijos pynes, su kuriomis susiduria visi verslai. Mes stengiamės suprasti mūsų klientų verslo visumą, jų tikslus ir uždavinius. Mes nesiekiame konkuruoti su didžiosiomis apskaitos firmomis ar juridinėmis kontoromis, kurios teikia puikias paslaugas, tačiau dažnai už palyginti didelę kainą. Mes esame kryptinga bei kūrybinga grupė praktikų, kurie įsigilina į mūsų verslo klientų veiklą, ir mūsų paslaugos neapsiriboja tik mokesčių konsultacijomis ir struktūrizavimu, bet apima ir verslo strateginį planavimą. Mes orientuojamės į įvairaus dydžio profesionalias firmas bei verslus. Mūsų paslaugų išskirtinis bruožas yra tai, kad jos paremtos asmeniniais kontaktais su mūsų biure ir už jo ribų dirbančiais profesionaliais specialistais.
Kokybė yra pagrindinis mūsų veiklos principas, dėl to pas mus dirba patirtį turintys buhalteriai, apskaitininkai. Pasiūlysime Jums abipusiai priimtinus paslaugų įkainius. Teikiamų paslaugų kaina nustatoma priklausomai nuo operacijų skaičiaus, ilgalaikio turto kiekio, darbuotojų skaičiaus ir kitų duomenų.Teikiamų paslaugų ratas platus: nuo pagrindinių apskaitos užduočių vykdymo iki sudėtingų ir reikalaujančių daugiau darbo taikomųjų darbų, tokių, kaip verslo planų rengimas.
Mūsų specialistai turi daug patirties, tvarkant buhalterinius dokumentus įvairaus dydžio verslams. Esame Lietuvos buhalterių ir auditorių asociacijos nariai. Teikiame buhalterinės apskaitos paslaugas, tokias kaip: apskaita vedimas, apleistos buhalterijos sutvarkymas, konsultavimas buhalteriniais ir finansų valdymo klausimais, metinės finansinės atskaitomybės rengimas, avanso apyskaitų registravimas, pirkimų ir pardavimų sąskaitų registravimas, kasos dokumentų registravimas, ilgalaikio turto apskaita, darbo užmokesčio apskaičiavimas ir registravimas,banko dokumentų registravimas, kiekinė sandėlio apskaita, mokesčių apskaičiavimas, mokesčių ataskaitų ruošimas, statistinių ataskaitų ruošimas, vidinių finansinių ataskaitų ruošimas, paraiškų (bankams, draudimui ir pan.) pildymas, atstovavimas klientams (VMI, SODRA, JAR ir kt.), dokumentų pristatymas VMI ir “Sodrai” ir pan.
Tinkamas planavimas yra itin svarbus bet kokiai numatomai operacijai, nepriklausomai nuo jos dydžio. Mes turime kvalifkuotus specialistus, sugebančius parengti verslo planus - tiek skolinimosi, tiek ir įmonės vertinimo ar strateginio planavimo tikslais - bei rinkos tyrimus, atitinkančius jūsų poreikius. Įkainiai priklauso nuo rengiamo plano ir atliekamų rinkos tyrimų sudėtingumo.
Mūsų specialistai teikia įvairiapuses paslaugas asmeninių mokesčių srityje, siekiant teisėtai minimizuoti mokestines prievoles.
Galime suteikti pagalbą, rengiant ir spausdinant visus klientų verslo vystymui reikalingus kanceliarinius reikmenis (blankus, vizitines korteles ir pan.)
Laikas nuo laiko klientams reikalinga pagalba, surašant juridinius dokumentus bei parengiant kitus teisinius instrumentus. Dažnai klientams reikia skubios pagalbos, siekiant užtikrinti juridinių dokumentų parengimą. Mes palaikome ryšius su advokatais bei juridinėmis kontoromis. Jų, o taip pat ir savo juristų pagalba mes galime organizuoti teisines konsultacijas ir pagalbą palankiomis klientui sąlygomis, užtikrinant aukščiausius profesinius standartus ir kompetenciją.
Žmonių nuomonė yra svarbi
Parašykite komentarą
 
×
Mums Jūsų nuomonė yra labai svarbi, nes kartu pasieksime, kad visi klientai būtų patenkinti aptarnavimo kokybe.

Ačiū už kiekvieną Jūsų komentarą.
Jūsų vardas
Komentaras
Captcha Code
Įrašykite apsaugos kodą:

Atradau panašią veiklą

Auditas Jums

Adresas: Dvaro g. 51-20, Šiauliai, Šiaulių m. sav., LT-76344, Lietuva

Įmonė teikia buhalterines paslaugas, atlieka įmonių auditą, sudaro balansus bei deklaracijas, teikia konsultacijas apskaitos klausimais Daugiau
Apskaitos paslaugų spektras

Adresas: Vytenio g. 50, Vilnius, Vilniaus m. sav., LT-03229, Lietuva

Mes atstovaujame įmonę Mokesčių inspekcijoje ir Sodroje. Jeigu turite įmonės apleistą apskaitą - ją sutvarkome ir Jūs būsite apsaugoti nuo baudų mokėjimo. Daugiau
Mikša ir Ko

Adresas: Savanorių pr. 110-1, Kaunas, Kauno m. sav., LT-44147, Lietuva

nekilnojamasis turtas, prekyba nekilnojamuoju turtu, nekilnojamojo turto nuoma, konsultacijos Daugiau
UGDYMO INOVACIJŲ CENTRAS

Adresas: Didžioji g. 5-305, Vilnius, Vilniaus m. sav., LT-01128, Lietuva

seminarai pedagogams, pedagogų kvalifikacijos tobulinimo paskaitos, konsultacijos, seminarai darželių auklėtojoms, mokyklų mokytojams, aukštųjų mokyklų dė… Daugiau
Bomax

Adresas: Konstitucijos pr. 12, Vilnius, Vilniaus m. sav., LT-09308, Lietuva

marketingas, marketingo paslaugos, konsultacijos Daugiau
Vanagas ir jūra

Adresas: Vanagupės g. 26-92, Palanga, Palangos sav., LT-00169, Lietuva

verslo tyrimai, konsultacijos Daugiau
KAUNO NT

Adresas: Savanorių pr. 192, Kaunas, Kauno m. sav., LT-44151, Lietuva

nekilnojamojo turto agentūra, nekilnojamasis turtas, tarpininkavimas parduodant nekilnojamąjį turtą, tarpininkavimas nuomojant nekilnojamąjį turtą, konsultacijos Daugiau
Valstybinė miškų tarnyba, miškų kontrolės skyrius, Šiaulių teritorinis poskyris

Adresas: Žalioji g. 2, Toliočiai, Šiaulių r. sav., LT-76319, Lietuva

valstybinė miškų tarnyba, miškų kontrolė, leidimai miškų kirtimui, konsultacijos, miškų apsauga nuo neteisėtų veiksmų Daugiau
ENERGIJOS PROJEKTAI IR KONSULTACIJOS

Adresas: Konstitucijos pr. 7, Vilnius, Vilniaus m. sav., LT-09308, Lietuva

energijos projektai, konsultacijos Daugiau
Nordeksa

Adresas: H. Manto g. 84-234, Klaipėda, Klaipėdos m. sav., LT-92294, Lietuva

tarptautinė personalo paieška, personalo atranka, konsultacijos Daugiau
Pateikti
Parduok savo paslaugą ar prekę greitai
Pateik pasiūlymą Atradau.lt dabar!
Ar turi laiko?
Jūsų dėmesys ir palaikymas labai reikalingas
Skirdami 90 sekundžių Jūs aukojate
0,05 € gyvūnams gyvenantiems
globos namuose.
Jums nekainuoja nei cento.
Paspaudus "Mano parama" būsite nukreipti į paramos puslapį Atradau.lt svetainėje.
Pinigai mokami iš Atradau.lt sąskaitos.