Respublikinė Vilniaus psichiatrijos ligoninė, VšĮ

Duomenų atnaujinimas

Jeigu pageidaujate atnaujinti informaciją, įrašykite ją laukeliuose
Įveskite paveikslėlyje matomus simbolius.
Tarp didžiųjų ir mažųjų raidžių nėra skirtumo.
Respublikinė Vilniaus psichiatrijos ligoninė

Parko g. 15, Vilnius, Vilniaus m. sav., LT-11205, Lietuva

T: 8 (5) 2671451
W: www.rvpl.lt
El. paštas tl.lpvr@ajirtaihcisp
Faksas 8 (5) 2671503
Įm.kodas 124247526
Vadovas V. Mačiulis
Darbo laikas I-VII: 00.00-24.00 priėmimo skyrius

Aprašymas

Respublikinė Vilniaus psichiatrijos ligoninė (RVPL) yra specializuota psichikos sveikatos priežiūros įstaiga, kurioje teikiama psichiatrinė pagalba: diagnozuojami ir gydomi psichikos sutrikimai, taikomos profilaktikos priemonės siekiant išvengti atkryčių, teikiama visokeriopa pagalba, padedanti pacientams prisitaikyti visuomenėje.
Ligoninė teikia antrinio ir tretinio lygio paslaugas visos šalies gyventojams. Tai viena didžiausių ir moderniausių gydymo įstaigų Lietuvoje. Čia ne tik gydoma, bet ir dirbamas mokslo tiriamasis bei pedagoginis darbas: rengiami gydytojai ir slaugytojai, rūpinamasi gyventojų sveikatingumu, diegiami naujausi tyrimų ir gydymo metodai bei pažangiausios psichiatrijos darbo formos. Ligoninėje veikia 14 įvairių psichikos sutrikimų gydymo stacionaro skyrių, kuriuose yra 619 lovų. Septyni skyriai specializuoti: Priėmimo ir diagnostikos, Alzheimerio ligos ir somatopsichiatrijos, Gerontopsichiatrijos, Ūmių alkoholinių psichozių, Reanimacijos ir intensyvios terapijos, Vilniaus universiteto Psichiatrijos klinikos suaugusiųjų, vaikų ir paauglių skyriai. 2004 m. pradėjo veikti dienos stacionaro skyrius suaugusiesiems.
RVPL – tai pirmoji šalyje psichiatrijos ligoninė, kurioje atliekami kompiuterinės tomografijos tyrimai, kompiuterinė elektroencefalografija, neurofiziologiniai pažintinių funkcijų tyrimai, elektros impulsų terapija Thymatron DGx aparatu, pradėta taikyti transkranijinė magnetinė stimuliacija.
Respublikinėje Vilniaus psichiatrijos ligoninėje sukurta unikali ankstyvosios ir vėlyvosios reabilitacijos sistema, vystoma visuomeninė klubinė pacientų veikla, įdiegtos psichologinės-psichoterapinės, intensyviosios ir reanimacijos pagalbos programos, įsteigta socialinės pagalbos tarnyba, gerai išvystyta klinikinių ir laboratorinių tyrimų bazė. Ligoninėje atliekami mokslo tyrimo darbai (afektinių psichikos sutrikimų, impulsyvių veiksmų ir įkyrumų psichikos ligų paplitimo bei psichofarmakologijos srityse), elektrofiziologinių tyrimų ir gydymo skyriuje vykdomos įvairios mokslinės programos drauge su mūsų šalies ir užsienio universitetais.

Teikiama pagalba sergantiems neuroziniais, psichosomatiniais sutrikimais, depresija, bipoliniu afektiniu sutrikimu, šizofrenija, įvairios kilmės psichozėmis, turintiems rūpesčių dėl savo asmenybės ypatumų, elgesio sutrikimų, valgymo problemų. Gydomos alkoholio ar narkotikų sukeltos abstinencijos, psichozės ir įvairios kilmės demencijos.
Pacientų gerove rūpinasi medikų kolektyvas: gydantis psichiatras, psichologas, socialinis darbuotojas, prireikus – psichoterapeutas. Kiekvienam pacientui sudaromas individualus tyrimo ir gydymo planas, atitinkantis paciento poreikius, galimybes, ligos ypatumus. Kartu su medikamentiniu gydymu plačiai taikoma psichoterapinė korekcija, užimtumo terapija, reabilitacija.
Per pastaruosius 20 metų atlikta daugybė darbų – nuosekliai buvo vykdoma įstaigos restruktūrizacija, gerinama psichiatrijos paslaugų kokybė, pagerintos gydymo, slaugymo ir darbo sąlygos (renovuota dauguma skyrių, įkurtos jaukios darbo ir poilsio patalpos, aprūpintos naujais baldais bei interjero detalėmis), inicijuota daugybė įvairių teigiamų pokyčių: nuolat rengiamos ir atnaujinamos meninės kūrybos parodos, organizuojami renginiai.
Ligoninė nuo 2001 m. yra Pasaulio sveikatos organizacijos (PSO) Sveikatą stiprinančių ligoninių tinklo narė. Visos ligoninėje teikiamos asmens psichikos sveikatos priežiūros paslaugos ir gydymo procesai yra reglamentuoti ir atitinka mokslo ir teisės reikalavimus. VšĮ Respublikinei Vilniaus psichiatrijos ligoninei 2004 metais suteiktas Kokybės vadybos sistemos atitikties LST EN ISO 9001:2001 standartui sertifikatas, 2010 metais jis atnaujintas. Tai įrodo, jog VšĮ Respublikinė Vilniaus psichiatrijos ligoninė dirba sutinkamai su aukštais tarptautinio standarto keliamais kokybės vadybos sistemos reikalavimais ir sugeba užtikrinti nuolatinį kokybišką asmens psichikos sveikatos priežiūros paslaugų teikimą.
Darbas su sunkiais psichikos sutrikimų turinčiais asmenimis reikalauja ne tik aukštos profesinės kvalifikacijos, bet ir ypatingų žmogiškųjų savybių – kantrybės, nuoširdumo, dėmesingumo, kurių nestokoja mūsų ligoninės darbuotojai.
Žmonių nuomonė yra svarbi
Parašykite komentarą
 
×
Mums Jūsų nuomonė yra labai svarbi, nes kartu pasieksime, kad visi klientai būtų patenkinti aptarnavimo kokybe.

Ačiū už kiekvieną Jūsų komentarą.
Jūsų vardas
Komentaras
Captcha Code
Įrašykite apsaugos kodą:

Atradau panašią veiklą

Respublikinė Kauno ligoninė

Adresas: Hipodromo g. 13, Kaunas, Kauno m. sav., LT-45130, Lietuva

ligoninė Daugiau
Respublikinė Kauno ligoninė, vaikų ligų skyrius

Adresas: Hipodromo g. 13, Kaunas, Kauno m. sav., LT-45130, Lietuva

ligoninė, vaikų ligų skyrius, vaikų gydytojai, vaikų gydymas Daugiau
Respublikinė Kauno ligoninė, radiologijos skyrius

Adresas: Hipodromo g. 13, Kaunas, Kauno m. sav., LT-45130, Lietuva

ligoninė, radiologijos skyrius, radiologija, radiologai, ultragarsiniai tyrimai, kompiuterinė tomografija, bmr, kaulų tankio tyrimas Daugiau
Respublikinė Šiaulių ligoninė

Adresas: V. Kudirkos g. 99, Šiauliai, Šiaulių m. sav., LT-76231, Lietuva

medicinos įstaigos, ligoninė Daugiau
Šilalės r. ligoninė

Adresas: Vytauto Didžiojo g. 19, Šilalė, Šilalės r. sav., LT-75244, Lietuva

ligoninė, medicinos paslaugos, gydymo įstaigos, konsultacinė poliklinika Daugiau
Mažeikių ligoninė

Adresas: J. Basanavičiaus g. 24, Mažeikiai, Mažeikių r. sav., LT-89217, Lietuva

medicinos įstaigos, ligoninė, konsultacinė poliklinika Daugiau
Plungės rajono savivaldybės ligoninė

Adresas: J. Tumo-Vaižganto g. 89, Plungė, Plungės r. sav., LT-90143, Lietuva

medicinos įstaiga, sveikatos priežiūros įstaiga, ligoninė, konsultacinė poliklinika Daugiau
Anykščių r. savivaldybės ligoninė

Adresas: Ramybės g. 15, Anykščiai, Anykščių r. sav., LT-29126, Lietuva

medicinos įstaigos, ligoninė, konsultacinė poliklinika Daugiau
Utenos apskrities ligoninė

Adresas: Aukštakalnio g. 3, Utena, Utenos r. sav., LT-28151, Lietuva

ligoninė Daugiau
Respublikinė Kauno ligoninė, patologijos skyrius

Adresas: Hipodromo g. 13, Kaunas, Kauno m. sav., LT-45130, Lietuva

ligoninė, patologijos skyrius, atliekamos autopsijos, histologiniai ir histocheminiai tyrimai Daugiau
Pateikti
Parduok savo paslaugą ar prekę greitai
Pateik pasiūlymą Atradau.lt dabar!
Ar turi laiko?
Jūsų dėmesys ir palaikymas labai reikalingas
Skirdami 90 sekundžių Jūs aukojate
0,05 € gyvūnams gyvenantiems
globos namuose.
Jums nekainuoja nei cento.
Paspaudus "Mano parama" būsite nukreipti į paramos puslapį Atradau.lt svetainėje.
Pinigai mokami iš Atradau.lt sąskaitos.