Interjero dizainas ir mediniai baldai

Adeomis, MB

Pažymėkite ką norėtumėte pakeisti


Adeomis

Informacija apie įmonę

 8 (682) 20021
Vilnius, Lietuva

Filialai

Pramonės g. 17b, Šiauliai, Šiaulių m. sav., LT-78136, Lietuva
Įmonei yra svarbi vartotojų nuomonė
Parašykite komentarą įmonei
 
×
Mums Jūsų nuomonė yra labai svarbi, nes kartu pasieksime, kad visi klientai būtų patenkinti aptarnavimo kokybe.

Ačiū už kiekvieną Jūsų komentarą.
Jūsų vardas
Komentaras
Captcha Code
Įrašykite apsaugos kodą:

Nuotraukos

  • Adeomis: mediniai virtuvės baldai
  • Adeomis: miegamojo baldai ir interjero dizainas
  • Adeomis: svetainės baldai
  • Adeomis: vonios baldai
  • Adeomis: biuro baldai

Aprašymas

Dažnas, kurdamas savo būsto ar biuro interjerą, pasikliauja savo nuojauta, tačiau dažnai kliento pageidavimai skiriasi nuo esamos situacijos būste, todėl norint išvengti klaidų, verta į pagalbą pasikviesti interjero dizainerį. Kiekvienas būstas yra individuali vieta, turinti savo trūkumų, kuriuos taisyti reikėtų irgi individualiai. Projektuojame butų, namų, biurų, kavinių interjerą bei gyvenamųjų
ir visuomeninių erdvių perplanavimą. Parengiame būsto interjero projektą bei parenkame tinkamiausias apdailos medžiagas. Be abejo, atsižvelgiame į užsakovo interjero stiliaus viziją ir poreikius. Pasirenkamas stilius gali būti labai įvairus – nuo klasikos iki minimalizmo. Taipogi galima eksperimentuoti su stilių deriniais. Interjero dizaineris išanalizuos kliento pageidavimus bei esamą būsto išplanavimą, ir pasiūlys sprendimus, kaip geriau išnaudoti esamą erdvę kuriant vientisą ir harmoningą stilių.

UAB Adeomis dizaineris suprojektuos baldus, apšvietimo ir santechnikos sistemas, pasiūlys apdailos medžiagų sprendimus, parinks namų tekstilę. Tam, kad projektas būtų įgyvendintas sklandžiai, pasirūpinsime autorine objekto priežiūra. Kreipdamiesi į mūsų specialistus, Jūs išvengsite nemalonių netikėtumų bei sutaupysite laiką.

BALDAI

Dažniausiai baldų paskirtis interjere – užbaigti gražiai suformuoti erdvę. Renkantis baldus, geriausia pradėti nuo baldų projekto. Projektuojame ir gaminame įvairaus dizaino kokybiškus bei patvarius baldus. Tikri meistrai gali netgi ištaisyti patalpų projektavimo klaidas. Prie kambario išdėstymo, plano, prie konkretaus broko pritaikius baldą, keletą metų apie jį bus galima negalvoti.
Nors UAB „Adeomis“ apibūdinama kaip nestandartinių baldų gamintoja, įmonei būdinga itin plati specializacija. Juk dirbama atsižvelgiant į užsakovo poreikius – įrengiamas individualus namas, butas ar biuras, gal reikia baldų ne tik svetainei, bet ir prieškambariui, virtuvei, miegamajam, vaikų kambariams ir t. t.

Būtina atsižvelgti į kiekvienos būsto patalpos specifiką ir paskirtį:

- prieškambaris –tarsi vizitinė namų kortelė, sudaranti pirmą įspūdį;

- virtuvėje viskas turi būti lengvai pasiekiama ir funkcionalu;

- svetainėje reikia patogumo, stilingumo bei puošnumo;

- miegamasis kambarys turi būti jaukus ir neperkrautas;

- vonia-tai vieta, kur galima skirti laiko tik sau, pasilepinti ir atsipalaiduoti;

- biuro baldai turi būti funkcionalūs ir lengvai transformuojami, juos sudarantys moduliai lengvai perstumiami bei prijungiami prie kitų elementų.

Suprojektuosime baldus visoms Jūsų namų ar biuro erdvėms, atsižvelgdami į patalpų išplanavimą, apšvietimą ir kitus kriterijus bei pagaminsime Jūsų pageidaujamo stiliaus iš tinkamai parinktų medžiagų.

Prabangius baldų komplektus gaminame iš ąžuolo ir beržo masyvų, faneruotės arba jų derinio. Pigesni variantai – iš dažytų medžio dulkių (MDF) arba laminuotos medžio drožlių plokštės (LMDP). Naudojant beicus medžiui suteikiame įvairius atspalvius.

Natūralus medis bei faneruotė suteikia baldams solidumo, tačiau tokie baldai reikalauja daugiau priežiūros. Lengviau prižiūrėti baldus, kurių plokštės padengtos aukšto slėgio laminatu (HPL). Tokia technologija taikytina horizontaliems paviršiams.

Virtuvės ir vonios kambario baldai turi būti ypatingai atsparūs drėgmei, braižymui bei temperatūrai, todėl šioms patalpoms skirtus gaminius gaminame iš impregnuotų medžio drožlių plokščių ir aukšto slėgio laminato (HPL). Dėl patikimesnės apsaugos nuo vandens, garų bei aukštos temperatūros naudojame ekologiškas ABS briaunų juostas.
Mažiau apkrautiems paviršiams galima naudoti klijuotos medienos stalviršius.

Taipogi galime pasiūlyti akmens masės stalviršius.
Jeigu siekiate sutaupyti erdvės, pagaminsime baldus su stumdomomis durimis.
Jeigu pageidausite, suprojektuosime ir pagaminsime įvairiausias papildomas detales.
Apjungę klientų ir mūsų idėjas, paversime namus harmoninga interjero visuma.

Jokių nereikalingų detalių, kurios beprasmiškai pabrangintų produkciją.

Šiuo metu pasirinkti baldai tarnaus Jums keletą metų, tad rinkitės ir investuokite protingai bei išradingai.